• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують учні старших класів. В цей день також в школі діють правила учнівського самоврядування - учні випускного класу завчасно обговорюють з вчителями тему і мету уроку, з їх допомогою складають план-конспект уроку і проводять уроки для свої молодших шкільних товаришів.

Танок для вчителів

Танок для вчителів

Виступ учнів 9 класу

Виступ учнів 9 класу

ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

ПЛАНЕТА ДРУЗІВ

В жовтні 2001 року, відзначаючи пам'ятну дату ООН "День організації об'єднаних націй", вчителі англійської мови, разом з учнями початкових класів провели свято "Планета друзів".

Вивчаючи англійську мову на протязі трьох років, третьокласники познайомились з географічним положенням, державними символами, здобутками, досягненнями, традиціями та культурою англомовних країн.

На святі широко були представлені звичаї, історія, дозвілля, мода, інсценівка творів літератури країн Канади, Англії, Шотландії, США. Учні залюбки виконували традиційні танці, співали пісні. Традиційно в підготовці та проведенні позакласних заходів брали активну участь і батьки.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

/Files/images/PC130151.JPG

Різдвяний вертеп

/Files/images/PC130147.JPG

/Files/images/PC130143.JPG

Виступ учнів молодших класів

/Files/images/PC130123.JPG

А старшокласники ще й розважаються на дискотеці.

А на наступний день - настають зимові канікули.


Свято 8 Березня

Коли настає весна і на вулицях з’являються перші весняні квіти, в кожному домі, в селі і в місті відзначається велике свято – Міднародний день – 8 березня. Ось і в нашій школі відзначається це свято – свято весни, свято кохання. Учні вітають жінок, мам, бабусь, сестер. Всіх хто живе поруч з нами і далеко від нас. Посивілих жінок і молодих дівчат. Низький уклін Вам, дорогі жінки, милі мами і бабусі. Хай же буде на Землі довіку прославлена в пісні хорошій Ваша материнська любов. Святково прикрашений актовий зал школи, святково вбрані діти з хвилюванням, але з великою любовью співають пісень, декламують вірші, грають в жартівливих сценках - все це в подарунок для найрідніших жінок.

/Files/images/P2210543.JPG

/Files/images/P2210548.JPG

/Files/images/P2210557.JPG

День пам'яті Чорнобильської трагедії.

Традиційним для нашої школи є щорічний день пам'яті подій, що стались 26 квітня 1986 року - трагедії, вибуху на Чорнобильській АЕС. Чорнобиль – це вже історія України, тому дітей треба навчати вболівати за минуле своєї держави, сприймати її такою, яка вона є, до того ж формувати загально розвинену людину, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу,розвивати в учнів потребу будувати, створювати, відроджувати заради України, виховувати почуття сприймання чужого болю як свого, загальнонародного горя – як особистого, почуття любові до людини, до землі, до держави, виховувати почуття поваги і пам’яті до трагічних сторінок України. Цього дня проводиться лінійка реквієм, вшанування пам'яті тих, хто загинув в боротьбі з "мирним атомом"....

/Files/images/P4220060.JPG

/Files/images/P4220066.JPG

/Files/images/P4220059.JPG

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

Випускний вечір

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя. Цей день надовго запам'ятається всім : учителям, кожний з яких дав знання цим дівчатам і юнакам, учив їхній доброті чесності; батькам, які із радістю й тривогою вдивляються в обличчя своїх, якось відразу повзрослевших, дітей. Цей день на все життя запам'ятається й випускникам . Це останній день, коли ще всі разом. Уже завтра у вашому житті почнеться новий відлік.

/Files/images/P5140045.JPG

/Files/images/P5140058.JPG

/Files/images/P5140071.JPG

/Files/images/P5140094.JPG

Літній оздоровчий табір

Швидко спливає час... І знову літо. Ще один навчальний рік дійшов до свого логічного завершення. І знову в нашій школі, як і в інших школах країни, 1 червня гостинно розпочинає свою роботу пришкільйі оздоровчий табір з денним перебуваннямДля багатьох батьків із різних причин такий спосіб оздоровлення дитини є єдино можливим. Далеко не кожна сім'я може відправити свою дитину на море або в дитячий санаторій. Оздоровлення ж у пришкільному таборі, є доступним кожній сім'ї, а для малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей-сиріт - узагалі безкоштовним. Керівники табірної зміни організовують цікаве дозвілля для своїх вихованців – прогулянки, екскурсії, конкурси, вікторини, караоке, спортивні змагання, ігри на свіжому повітрі, раціональне вітамінізоване харчування. Табірна зміна надовго залишається в пам’яті учнів.

/Files/images/P5110015.JPG

/Files/images/P5110016.JPG

/Files/images/P5120028.JPG

/Files/images/P6030121.JPG

Навчальні та пізнавальні екскурсії.

Навчальніта пізнавальні екскурсіїє необхідною складовою навчально-виховного процесу. Вони передбачають створення умов для наближення змісту навчальних предметів до реального життя, спостереження та дослідження учнями явищ природи і процесів життєдіяльності суспільства, розширення світогляду школярів, формування в них життєво необхідних компетенцій, посилення практичної та професійно-орієнтаційної спрямованості навчально-виховного процесу.

В нашій школі екскурсіїорганізовуються з метою формування в учнів уміння спостерігати за навколишнім світом, сприяння розвитку наукового мислення, інтересу до вивченого матеріалу, ознайомлення з культурно-суспільним надбанням нашого народу та людства, національними традиціями.

/Files/images/P6210135.JPG

/Files/images/P6220146.JPG

/Files/images/P6220152.JPG

/Files/images/P6030119.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 387